Niniejsza strona wykorzystuje wyłącznie cookies techniczne (własne lub innych stron), nie gromadzące danych identyfikujących w trakcie surfowania. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej lub nie wyrażasz zgody na wszystkie lub niektóre cookies kliknij tutaj

Ok

 
 

Strategia korporacyjna

Strategia firmy Alfa Wassermann jest oparta na trzech wytycznych, które przez lata zapewniają grupie kapitałowej stały i zrównoważony wzrost.

Badania, dzięki którym otwierają się nowe możliwości leczenia pacjentów

Alfa Wassermann poświęca ogromną ilość swoich dochodów na rozwój nowych leków, skupiając się na określonych obszarach leczenia. Ma to kluczowe znaczenie w sektorze farmaceutycznym, który wymaga wprowadzania ciągłych innowacji.

Technologia, aby zapewnić bezpieczeństwo

Alfa Wassermann stale rozwija nowe technologie, w celu uzyskania najwyższych standardów jakości oraz maksymalnego poziomu efektywności w procesach produkcyjnych.

Internacjonalizacja, dająca wizję globalną

Od wielu lat Alfa Wassermann otwiera swoje kolejne spółki córki na całym świecie, uprzedzając w ten sposób tendencję, która występuje we wszyskich sektorach produkcyjnych. Internacjonalizacja wniosła nowy wkład do grupy, nie tylko z punktu widzenia rynków, ale także pomysłów, mentalności, oraz nowego sposobu patrzenia na rynek farmaceutyczny.